Vyšší návštěvnost zajistí

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace dostane Vaše webové stránky na první místa ve vyhledávačích. Zvýší počet návštěvníků na stránkách. SEO optimalizovaná webová stránka je efektivnější.

více zde
SEM Marketing

SEM Marketing

SEM Marketing zvyšuje počet potenciálních zákazníků na Vaší webové stránce nebo internetovém obchodu. Cíleně směruje uživatele, kteří hledají dané zboží nebo službu, na Vaše stránky.

více zde
Registrace do katalogů a budování zpětných odkazů

Registrace do katalogů

Zaregistrujeme Vaše stránky hromadně do katalogů. To je základem pro rozvoj budování zpětných odkazů i SEO Optimalizace.

více zde

Individuální řešení

Umožňujeme klientům růst

Každá firma je ve své podstatě jedinečná, proto nabízíme svým klientům individuální přístup pro řešení jejich potřeb a cílů. Návrh e-commerce strategie může být zásadní pro budoucí růst společnosti.

více zde

Individuální přístup zahrnuje následující služby:

Od počátečního návrhu e-commerce strategie usilujeme o maximální efekt pro klienta. Cílem je srozumitelnost strategie a reálné výsledky. Jednotný styl - webdesign, srozumitelnost a jednoduchá struktura informací, SEO optimalizovaný zdrojový kód, Copywriting, registrace do katalogů a rozvoj v budování zpětných odkazů jsou podmínky, které klademe při návrhu a realizaci webu nebo internetového obchodu. Webová stránka je pak efektivním marketingovým nástrojem (SEM Marketing a PPC Reklamní kampaně) firmy při získávání nových klientů a k vyjádření vlastní Corporate Identity..